ВСI НОВИНИ

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД СПОРТИВНИХ ШКІЛ ТА КЛУБІВ
29-31 жовтня у Києві відбувся чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ, УФК та СК у розділах керугі та пумсе. Вітаємо спортсменів Вінницької обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос», які успішно взяли участь у змаганнях та вибороли 3 золоті, 1 срібну та 3 бронзові нагороди.
НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНИЙ ЗБIР З ПУМСЕ

24-25 липня (Закарпатська область) та 31 липня – 1 серпня (місто Київ) відбудуться навчально-тренувальні збори з пумсе.
На збори запрошуються спортсмени згідно заявок, попередньо поданих тренерами СТУ з пумсе на електронну пошту utu_wt@ukr.net

ВІТАЄМО НОВОГО МІНІСТРА МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ!

Керівництво Громадської спілки «Спілка тхеквондо України» вітає з призначенням на посаду міністра молоді та спорту України Гутцайта Вадима Марковича!

Шановний Вадиме Марковичу, бажаємо Вам здоров’я, сил та енергійності у цій нелегкій та відповідальній роботі на благо спорту України. Нехай з Вами завжди буде щира і всебічна підтримка колег та друзів. Сподіваємось на плідну співпрацю та зростання успіхів українських спортсменів! 

АНОНС ТУРНІРУ

7-8 березня у смт. Літин Вінницької області відбудеться щорічний турнір з тхеквондо «Майстри тхеквондо Поділля». Змагання будуть проводитись у розділі керугі та пумсе для всіх вікових категорій. 

УСПІХ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ СТУ НА GERMAN OPEN POOMSAE 2020!

15-16 лютого 2020 року команда Спілки тхеквондо України взяла участь у щорічному турнірі «German Open Poomsae 2020», який відбувся в Гамбурзі, Німеччина. 

Від щирого серця вітаємо команду, особистих тренерів і батьків спортсменів! Дякуємо президенту Спілки тхеквондо України за надану спонсорську підтримку поїздки та участі нашої команди! 

ONLINE KWON OPEN TOURNAMENT — COLOR BELTS
20-21 та 27-28 червня під егідою Taekwondo Europe відбувся черговий онлайн турнір для кольорових поясів «Online KWON Open Tournament — Color Belts».
АНОНС ПЕРШОГО ОНЛАЙН ТУРНІРУ «UKRAINE OPEN POOMSAE»

Дорогі друзі ! Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в онлайн турнірі «Ukraine Open Poomsae».

1ST OCEANIA OPEN ONLINE POOMSAE & PARA POOMSAE CHAMPIONSHIPS
12-14 липня 2020 — відкритий онлайн чемпіонат з пумсе та парапумсе «1st Oceania Open Online Poomsae & Para Poomsae Championships».
VIRTUAL RANGE OPEN POOMSAE & PARA POOMSAE CHAMPIONSHIPS 2020
3-5 липня 2020 — віртуальний онлайн чемпіонат з пумсе та парапумсе «Virtual Range Open Poomsae & Para Poomsae Championships 2020».
ONLINE KWON OPEN TOURNAMENT COLOR BELTS
Taekwondo Europe разом з KWON та MasTKD буде проводити черговий онлайн турнір з пумсе для кольорових поясів всіх вікових категорій.
ПРЕЗИДЕНТ СПІЛКИ ТХЕКВОНДО УКРАЇНИ ВІДЗНАЧИВ СТИПЕНДІЯМИ ФІНАЛІСТІВ ПЕРШОГО ОНЛАЙН ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ З ПХУМСЕ
Президент Спілки Тхеквондо України Володимир Цой відзначив піврічною стипендією та пам’ятними подарунками юних спортсменів, які вийшли в фінал Першого онлайн Чемпіонату Європи з Пхумсе. З огляду на карантин цьогорічні змагання проходили інтерактивно — із 4 по 10 травня.

COVID-19 LIVE TAEKWONDO CHAMPIONSHIPS (27-30 ТРАВНЯ 2020)

З 27 по 30 травня будуть проводитись віртуальні змагання з пумсе «COVID-19 Live Taekwondo Championships».

ПЕРШИЙ ОНЛАЙН ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ З ПУМСЕ

10 травня закінчився пілотний онлайн чемпіонат Європи з пумсе «1st Online Daedo Open European Poomsae Championships». Змагання проходили у розділі традиційних пумсе для всіх вікових категорій.

КОМАНДА СТУ БЕРЕ УЧАСТЬ В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ОНЛАЙН ЧЕМПІОНАТІ З ПУМСЕ
Триває перший онлайн чемпіонат з пумсе «1st Online Daedo Open European Poomsae Championships»! Серед зареєстрованих спортсменів є представники з різних куточків світу.
ЩОРІЧНИЙ ТУРНІР «КУБОК ПОСЛА РЕСПУБЛІКИ КОРЕЯ» ВІДКЛАДЕНО НА РІК

Шановні спортсмени та тренери! У зв’язку з пандемією коронавірусу, Республіка Корея прийняла рішення не проводити у 2020 році фінальний тур щорічного турніру «Кубок Посла Республіки Корея».

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ ТХЕКВОНДО ІНІЦІЮВАВ ПЕРШИЙ ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ З ПУМСЕ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН

Європейський союз тхеквондо (Taekwondo Europe) запропонував ініціативу проведення першого чемпіонату Європи з пумсе в режимі онлайн — «1st Online Daedo Open European Poomsae Championships». 

ВІДБУВСЯ 8-Й ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ТХЕКВОНДО (WT) СЕРЕД СПОРТСМЕНІВ З УРАЖЕННЯМ ОПОРНО-РУХОВОГО АПАРАТУ
7 березня в смт Літин Вінницької області відбувся 8-й Чемпіонат України з тхеквондо (WT) серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. Змагання проходили серед чоловіків та жінок у розділі керугі та пумсе. У чемпіонаті взяли участь 22 спортсмени з Вінницької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської областей та міста Києва. 
ВІДБУВСЯ 18-Й ТРАДИЦІЙНИЙ ВІДКРИТИЙ ТУРНІР «МАЙСТРИ ТХЕКВОНДО ПОДІЛЛЯ»
7-9 березня у смт Літин Вінницької області відбувся 18-й традиційний відкритий турнір «Майстри тхеквондо Поділля», у якому взяли участь більше 200 спортсменів. Змагання проводились для всіх вікових груп. 
ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ТХЕКВОНДО (WT) СЕРЕД СПОРТСМЕНІВ З ВАДАМИ СЛУХУ

У минулі вихідні відбувся Чемпіонат України з тхеквондо (WT) серед спортсменів з вадами слуху.

Вітаємо збірну команду Одеської області з черговим гідним виступом! 

АНОНС ТУРНІРУ

7-8 березня у смт. Літин Вінницької області відбудеться щорічний турнір з тхеквондо «Майстри тхеквондо Поділля». Змагання будуть проводитись у розділі керугі та пумсе для всіх вікових категорій. 

УСПІХ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ СТУ НА GERMAN OPEN POOMSAE 2020!

15-16 лютого 2020 року команда Спілки тхеквондо України взяла участь у щорічному турнірі «German Open Poomsae 2020», який відбувся в Гамбурзі, Німеччина. 

Від щирого серця вітаємо команду, особистих тренерів і батьків спортсменів! Дякуємо президенту Спілки тхеквондо України за надану спонсорську підтримку поїздки та участі нашої команди! 

КОМАНДА СТУ ПРЕДСТАВИТЬ УКРАЇНУ НА GERMAN OPEN POOMSAE 2020!

15-16 лютого у Гамбурзі (Німеччина) відбудеться щорічний турнір «German Open Poomsae 2020». Бажаємо успіхів нашій збірній команді, яка представлятиме Спілку тхеквондо України на цьому турнірі!

ВІДБУЛИСЯ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ СТУ

17 січня у Києві відбулися чергові Загальні збори Громадської спілки «Спілка тхеквондо України». Було розглянуто ряд важливих питань, прийнято рішення щодо: затвердження нової редакції Положення про відокремлені підрозділи ГС СТУ; до числа колективних членів прийнято 3 регіональні федерації. 

Делегатам регіональних підрозділів поставлено задачу внести свої пропозиції щодо системи членських внесків для формування відповідного положення.»

Дякуємо всім учасникам за плідну та конструктивну дискусію!

ВІДБУВСЯ СУДДІВСЬКИЙ СЕМІНАР СТУ

18-19 січня 2020 року відбувся суддівський семінар СТУ з керугі та пумсе.

У ході семінару було розглянуто багато практичних питань, вирішення яких учасники знаходили у процесі ділової гри. Дякуємо всім учасникам даного заходу за проявлену активність!

НОВА ЛІЦЕНЗІЙНА СИСТЕМА WT COACH

Шановні тренери, на сайті WorldTaekwondoEurope ви можете ознайомитися з інформацією щодо набуття ліцензії WT COACH.

У 2021 році ліцензія тренера WT Coach буде обов’язковою, і вона замінить ліцензію тренера WTE з 1.01.2021. У 2020 році вам все ще потрібна ліцензія тренера WTE для тренерів на рекламних і санкціонованих заходах WTE.

 За посиланням ви знайдете список відповідей на часті запитання. Якщо у вас все ще залишаються питання, надішліть електронний лист англійською мовою на адресу coaches@worldtaekwondoeurope.org, і ви отримаєте відповідь протягом одного тижня.

З НОВИМ РОКОМ ТА РIЗДВОМ ХРИСТОВИМ !

Від щирого серця вітаю вас з Новим роком та Різдвом! 

Я вважаю цей час особливим. Вiн дає нам можливість відпочити від нескінченної суєти, приділити час нашим близьким і друзям, поставити цілі на майбутнє.

Всім відомо, що високі спортивні результати неможливі без міцної і згуртованої команди. Саме такою командою я бачу Спілку тхеквондо України.  Ця команда долає всі труднощі, не боїться падінь і завжди прагне до нових вершин.

Сьогодні я дякую всім учасникам нашої організації за ваш безцінний внесок у розвиток олімпійського тхеквондо в Україні. 

WTE OPEN EUROPEAN KIDS CHAMPIONSHIPS

«7-8 грудня юнацька збірна Спілки тхеквондо України з пумсе взяла участь у турнірі «Internation Park Pokal» та чемпіонаті «WTE Open European Kids Championships» з тхеквондо для дітей, що відбулися у Зіндельфінгені (Німеччина).

 Тепер чемпіонський список українських спортсменів у цьому розділі тхеквондо поповнився шістьма чемпіонами Європи серед дітей! Щиро вітаємо наших спортсменів і їх тренерів та висловлюємо подяку президенту Спілки тхеквондо України за фінансову допомогу для участі юнацької збірної команди у змаганнях.»

 

РІШЕННЯ КОМІСІЇ МІНІСТЕРСТВА КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Шановні любителі тхеквондо!

Повідомляємо вам, що згідно рішень Господарського суду міста Києва від 20.06.2019р. та Північного апеляційного господарського суду від 18.09.2019р. у справі  №910/4414/19 комісією Міністерства культури, молоді та спорту України було прийнято рішення про розірвання договору з громадською організацією «Федерація тхеквондо (ВТФ) України» та позбавленні її статусу національної.

Надалі відбудеться конкурс на присвоєння даного статусу іншій організації.

СUP OF BORYSPIL СITY

23 листопада у місті Бориспіль вперше відбувся турнір з тхеквондо «Кубок міста Бориспіль». Близько 300 спортсменів з Київської області, міста Києва, Одеси, Ужгорода приїхали на змагання, які проходили у розділі пумсе та керугі для всіх вікових категорій.

ВIДКРИТИЙ ТУРНIР «KYIV OPEN POOMSAE»

26 жовтня відбувся відкритий турнір «Kyiv Open Poomsae»! Змагання проходили з традиційних пумсе та з фристайлу, серед усіх вікових категорій. Головною метою турніру був перегляд кандидатів до юнацької збірної команди з пумсе, а також впровадження системи визначення рейтингу спортсменів у класі А. Відбір здійснювали три тренери збірної СТУ з пумсе, які очолюють відповідні вікові категорії збірної команди, вони ж виконували і роль суддів змагань.
ЧЕРГОВИЙ УСПIХ УКРАЇНСЬКИХ ТХЕКВОНДИСТІВ У РОЗДІЛІ ПУМСЕ
Спортивну співдружність тхеквондо вже не здивуєш високими досягненнями українських майстрів пумсе. На їх рахунку – медалі чемпіонатів світу, Європи, Гімназіади. На цей раз переможну естафету продовжила юнацька збірна команда СТУ з пумсе. 12 жовтня наша команда взяла участь у міжнародному турнірі «12th Hungarian Open Poomsae» (м. Будапешт, Угорщина). У цьому році турнір відвідала рекордна кількість учасників – 200 спортсменів, які представили 35 команд з 12 країн. Команда СТУ у складі 7 чоловік завоювала 9 золотих, 7 срібних та 6 бронзових медалей. Щирі вітання спортсменам та їх наставникам!
ВІДКРИТИЙ ТУРНІР З ТХЕКВОНДО (WT) «ART-SPORT CUP»

6 жовтня в Одесі втретє пройшов відкритий турнір з тхеквондо (WT) «Art-Sport Cup» — домашній, затишний, теплий чемпіонат, як його назвали гості з Республіки Молдова та областей України. 

КУБОК ПОСЛА РЕСПУБЛIКИ КОРЕЯ 2019
  • Редактировать

У спортивному комплексі Київського політехнічного інституту 12 травня відбувся щорічний міжнародний дитячий турнір з тхеквондо «Кубок посла Республіки Корея». У церемонії відкриття взяв участь новий посол Республіки Корея Квон Кі Чан, для якого турнір став першим заходом на дипломатичній службі в Україні.

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР «BERLIN OPEN 2019»

28 квітня 2019 року у Берліні (Німеччина) відбувся міжнародний турнір «Berlin Open 2019». Змагання проводились у розділах керугі та пумсе для всіх вікових категорій, включаючи деф- та паратхеквондо. Спілку тхеквондо України на міжнародній арені, за підтримки президента Спілки Володимира Цой, представила команда у складі 26 учасників у різних вікових та вагових категоріях. Наші спортсмени гідно представили Україну на змаганнях, посівши дев’яте командне місце серед 95 команд (4 золота, 2 срібла, 5 бронз).
Щирі вітання спортсменам та їх наставникам!

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР З ПУМСЕ  «GERMAN OPEN POOMSAE 2019»

9-10 лютого 2019 року у місті Гамбург відбувся найбільший в Європі міжнародний турнір з пумсе «German Open Poomsae 2019». У турнірі взяли участь близько 400 спортсменів, які представляли 47 команд з 18 країн. Брали участь всі найсильніші спортсмени Європи. У перший день турніру змагалися дорослі спортсмени, а в другій — юніори, кадети і юнаки.

CПОНСОРИ ТА ПАРТНЕРИ

       ©2019 СПІЛКА ТХЕКВОНДО УКРАЇНИ