З НОВИМ РОКОМ ТА РIЗДВОМ ХРИСТОВИМ !

ДОРОГI ДРУЗI !

Від щирого серця вітаю вас з Новим роком та Різдвом! Я вважаю цей час особливим. Вiн дає нам можливість відпочити від нескінченної суєти, приділити час нашим близьким і друзям, поставити цілі на майбутнє.Всім відомо, що високі спортивні результати неможливі без міцної і згуртованої команди. Саме такою командою я бачу Спілку тхеквондо України. Ця команда долає всі труднощі, не боїться падінь і завжди прагне до нових вершин. 

Сьогодні я дякую всім учасникам нашої організації за ваш безцінний внесок у розвиток олімпійського тхеквондо в Україні.

Я дякую нашим спортсменам за самовідданість і високі результати на українських і міжнародних турнірах.

Я дякую нашим тренерам за самовіддачу і мотивацію своїх учнів на шляху до перемог.

Я дякую нашим суддям за професіоналізм і кропітку роботу на змаганнях.

Я дякую нашим партнерам, завдяки яким ми можемо організовувати турніри на високому рівні.

Бажаю всім нам в Новому році яскравих перемог, а також міцного здоров’я, благополуччя і гармонії!

Президент СТУ, Володимир Цой 

ВСI НОВИНИ

WTE OPEN EUROPEAN KIDS CHAMPIONSHIPS

«7-8 грудня юнацька збірна Спілки тхеквондо України з пумсе взяла участь у турнірі «Internation Park Pokal» та чемпіонаті «WTE Open European Kids Championships» з тхеквондо для дітей, що відбулися у Зіндельфінгені (Німеччина).

 Тепер чемпіонський список українських спортсменів у цьому розділі тхеквондо поповнився шістьма чемпіонами Європи серед дітей! Щиро вітаємо наших спортсменів і їх тренерів та висловлюємо подяку президенту Спілки тхеквондо України за фінансову допомогу для участі юнацької збірної команди у змаганнях.»

 

РІШЕННЯ КОМІСІЇ МІНІСТЕРСТВА КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Шановні любителі тхеквондо!

Повідомляємо вам, що згідно рішень Господарського суду міста Києва від 20.06.2019р. та Північного апеляційного господарського суду від 18.09.2019р. у справі  №910/4414/19 комісією Міністерства культури, молоді та спорту України було прийнято рішення про розірвання договору з громадською організацією «Федерація тхеквондо (ВТФ) України» та позбавленні її статусу національної.

Надалі відбудеться конкурс на присвоєння даного статусу іншій організації.

СUP OF BORYSPIL СITY

23 листопада у місті Бориспіль вперше відбувся турнір з тхеквондо «Кубок міста Бориспіль». Близько 300 спортсменів з Київської області, міста Києва, Одеси, Ужгорода приїхали на змагання, які проходили у розділі пумсе та керугі для всіх вікових категорій.

CПОНСОРИ ТА ПАРТНЕРИ

       ©2019 СПІЛКА ТХЕКВОНДО УКРАЇНИ