ВІДБУВСЯ СУДДІВСЬКИЙ СЕМІНАР СТУ

18-19 січня 2020 року відбувся суддівський семінар СТУ з керугі та пумсе.

У ході семінару було розглянуто багато практичних питань, вирішення яких учасники знаходили у процесі ділової гри. Дякуємо всім учасникам даного заходу за проявлену активність!

ВСI НОВИНИ

НОВА ЛІЦЕНЗІЙНА СИСТЕМА WT COACH

Шановні тренери, на сайті WorldTaekwondoEurope ви можете ознайомитися з інформацією щодо набуття ліцензії WT COACH.

У 2021 році ліцензія тренера WT Coach буде обов’язковою, і вона замінить ліцензію тренера WTE з 1.01.2021. У 2020 році вам все ще потрібна ліцензія тренера WTE для тренерів на рекламних і санкціонованих заходах WTE.

 За посиланням ви знайдете список відповідей на часті запитання. Якщо у вас все ще залишаються питання, надішліть електронний лист англійською мовою на адресу coaches@worldtaekwondoeurope.org, і ви отримаєте відповідь протягом одного тижня.

З НОВИМ РОКОМ ТА РIЗДВОМ ХРИСТОВИМ !

Від щирого серця вітаю вас з Новим роком та Різдвом! 

Я вважаю цей час особливим. Вiн дає нам можливість відпочити від нескінченної суєти, приділити час нашим близьким і друзям, поставити цілі на майбутнє.

Всім відомо, що високі спортивні результати неможливі без міцної і згуртованої команди. Саме такою командою я бачу Спілку тхеквондо України.  Ця команда долає всі труднощі, не боїться падінь і завжди прагне до нових вершин.

Сьогодні я дякую всім учасникам нашої організації за ваш безцінний внесок у розвиток олімпійського тхеквондо в Україні. 

WTE OPEN EUROPEAN KIDS CHAMPIONSHIPS

«7-8 грудня юнацька збірна Спілки тхеквондо України з пумсе взяла участь у турнірі «Internation Park Pokal» та чемпіонаті «WTE Open European Kids Championships» з тхеквондо для дітей, що відбулися у Зіндельфінгені (Німеччина).

 Тепер чемпіонський список українських спортсменів у цьому розділі тхеквондо поповнився шістьма чемпіонами Європи серед дітей! Щиро вітаємо наших спортсменів і їх тренерів та висловлюємо подяку президенту Спілки тхеквондо України за фінансову допомогу для участі юнацької збірної команди у змаганнях.»

 

ВIДКРИТИЙ ТУРНIР «KYIV OPEN POOMSAE»

26 жовтня відбувся відкритий турнір «Kyiv Open Poomsae»! Змагання проходили з традиційних пумсе та з фристайлу, серед усіх вікових категорій. Головною метою турніру був перегляд кандидатів до юнацької збірної команди з пумсе, а також впровадження системи визначення рейтингу спортсменів у класі А. Відбір здійснювали три тренери збірної СТУ з пумсе, які очолюють відповідні вікові категорії збірної команди, вони ж виконували і роль суддів змагань.
ЧЕРГОВИЙ УСПIХ УКРАЇНСЬКИХ ТХЕКВОНДИСТІВ У РОЗДІЛІ ПУМСЕ
Спортивну співдружність тхеквондо вже не здивуєш високими досягненнями українських майстрів пумсе. На їх рахунку – медалі чемпіонатів світу, Європи, Гімназіади. На цей раз переможну естафету продовжила юнацька збірна команда СТУ з пумсе. 12 жовтня наша команда взяла участь у міжнародному турнірі «12th Hungarian Open Poomsae» (м. Будапешт, Угорщина). У цьому році турнір відвідала рекордна кількість учасників – 200 спортсменів, які представили 35 команд з 12 країн. Команда СТУ у складі 7 чоловік завоювала 9 золотих, 7 срібних та 6 бронзових медалей. Щирі вітання спортсменам та їх наставникам!
ВІДКРИТИЙ ТУРНІР З ТХЕКВОНДО (WT) «ART-SPORT CUP»

6 жовтня в Одесі втретє пройшов відкритий турнір з тхеквондо (WT) «Art-Sport Cup» — домашній, затишний, теплий чемпіонат, як його назвали гості з Республіки Молдова та областей України. 

КУБОК ПОСЛА РЕСПУБЛIКИ КОРЕЯ 2019

  • Редактировать

У спортивному комплексі Київського політехнічного інституту 12 травня відбувся щорічний міжнародний дитячий турнір з тхеквондо «Кубок посла Республіки Корея в Україні». У церемонії відкриття взяв участь новий посол Республіки Корея Квон Кі Чан, для якого турнір став першим заходом на дипломатичній службі в Україні.

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР «BERLIN OPEN 2019»

28 квітня 2019 року у Берліні (Німеччина) відбувся міжнародний турнір «Berlin Open 2019». Змагання проводились у розділах керугі та пумсе для всіх вікових категорій, включаючи деф- та паратхеквондо. Спілку тхеквондо України на міжнародній арені, за підтримки президента Спілки Володимира Цой, представила команда у складі 26 учасників у різних вікових та вагових категоріях. Наші спортсмени гідно представили Україну на змаганнях, посівши дев’яте командне місце серед 95 команд (4 золота, 2 срібла, 5 бронз).
Щирі вітання спортсменам та їх наставникам!

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР З ПУМСЕ  «GERMAN OPEN POOMSE 2019»

9-10 лютого 2019 року в Гамбург відбувся найбільший в Європі міжнародний турнір з пумсе «German Open Poomsae 2019». У турнірі взяли участь близько 400 спортсменів, які представляли 47 команд з 18 країн. Брали участь всі найсильніші спортсмени Європи. У перший день турніру змагалися дорослі спортсмени, а в другій — юніори, кадети і юнаки.

CПОНСОРИ ТА ПАРТНЕРИ

       ©2019 СПІЛКА ТХЕКВОНДО УКРАЇНИ