УСПІХ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ СТУ НА GERMAN OPEN POOMSAE 2020!

         15-16 лютого 2020 року команда Спілки тхеквондо України взяла участь у щорічному турнірі «German Open Poomsae 2020», який відбувся в Гамбурзі, Німеччина. У перший день змагалися спортсмени старше 18 років і паратхеквондисти. Серед останніх кожен переміг у своїй категорії. У групових змаганнях з фрістайлу серед дорослих брали участь дві п’ятірки: одна з кадетів, друга – кадети, юніори та тренер збірної СТУ Олександр Орловський. 

Обидві п’ятірки завоювали бронзу. Срібло дісталося дорослим спортсменам з Данії, а перемогли в цій категорії господарі турніру – національна збірна Німеччини.

       У другий день турніру в традиційних і вільних пумсе змагалися юнаки, кадети та юніори. Юнакам не було рівних суперників в особистому фрістайлі. Два їх золота поповнили скарбничку збірної СТУ. Крім цього, наші юнаки завоювали три бронзові нагороди турніру. Кадети здобули два срібла в традиційних пумсе і 6 бронзових медалей у фрістайлі. На рахунку юніорів одна бронзова нагорода.

        Таким чином, на рахунку команди СТУ п’ять золотих, три срібних і двадцять бронзових нагород турніру. Такий стабільний результат дозволив збірній команді СТУ зайняти на турнірі 4-е місце серед клубів і 5-е місце серед національних збірних команд!

Від щирого серця вітаємо команду, особистих тренерів і батьків спортсменів! Дякуємо президенту Спілки тхеквондо України за надану спонсорську підтримку поїздки та участі нашої команди!

ВСI НОВИНИ

ВIДКРИТИЙ ТУРНIР «KYIV OPEN POOMSAE»

26 жовтня відбувся відкритий турнір «Kyiv Open Poomsae»! Змагання проходили з традиційних пумсе та з фристайлу, серед усіх вікових категорій. Головною метою турніру був перегляд кандидатів до юнацької збірної команди з пумсе, а також впровадження системи визначення рейтингу спортсменів у класі А. Відбір здійснювали три тренери збірної СТУ з пумсе, які очолюють відповідні вікові категорії збірної команди, вони ж виконували і роль суддів змагань.
ЧЕРГОВИЙ УСПIХ УКРАЇНСЬКИХ ТХЕКВОНДИСТІВ У РОЗДІЛІ ПУМСЕ
Спортивну співдружність тхеквондо вже не здивуєш високими досягненнями українських майстрів пумсе. На їх рахунку – медалі чемпіонатів світу, Європи, Гімназіади. На цей раз переможну естафету продовжила юнацька збірна команда СТУ з пумсе. 12 жовтня наша команда взяла участь у міжнародному турнірі «12th Hungarian Open Poomsae» (м. Будапешт, Угорщина). У цьому році турнір відвідала рекордна кількість учасників – 200 спортсменів, які представили 35 команд з 12 країн. Команда СТУ у складі 7 чоловік завоювала 9 золотих, 7 срібних та 6 бронзових медалей. Щирі вітання спортсменам та їх наставникам!
ВІДКРИТИЙ ТУРНІР З ТХЕКВОНДО (WT) «ART-SPORT CUP»

6 жовтня в Одесі втретє пройшов відкритий турнір з тхеквондо (WT) «Art-Sport Cup» — домашній, затишний, теплий чемпіонат, як його назвали гості з Республіки Молдова та областей України. 

КУБОК ПОСЛА РЕСПУБЛIКИ КОРЕЯ 2019

  • Редактировать

У спортивному комплексі Київського політехнічного інституту 12 травня відбувся щорічний міжнародний дитячий турнір з тхеквондо «Кубок посла Республіки Корея в Україні». У церемонії відкриття взяв участь новий посол Республіки Корея Квон Кі Чан, для якого турнір став першим заходом на дипломатичній службі в Україні.

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР «BERLIN OPEN 2019»

28 квітня 2019 року у Берліні (Німеччина) відбувся міжнародний турнір «Berlin Open 2019». Змагання проводились у розділах керугі та пумсе для всіх вікових категорій, включаючи деф- та паратхеквондо. Спілку тхеквондо України на міжнародній арені, за підтримки президента Спілки Володимира Цой, представила команда у складі 26 учасників у різних вікових та вагових категоріях. Наші спортсмени гідно представили Україну на змаганнях, посівши дев’яте командне місце серед 95 команд (4 золота, 2 срібла, 5 бронз).
Щирі вітання спортсменам та їх наставникам!

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР З ПУМСЕ  «GERMAN OPEN POOMSE 2019»

9-10 лютого 2019 року в Гамбург відбувся найбільший в Європі міжнародний турнір з пумсе «German Open Poomsae 2019». У турнірі взяли участь близько 400 спортсменів, які представляли 47 команд з 18 країн. Брали участь всі найсильніші спортсмени Європи. У перший день турніру змагалися дорослі спортсмени, а в другій — юніори, кадети і юнаки.

CПОНСОРИ ТА ПАРТНЕРИ

       ©2019 СПІЛКА ТХЕКВОНДО УКРАЇНИ