ПРЕЗИДЕНТ СПІЛКИ ТХЕКВОНДО УКРАЇНИ ВІДЗНАЧИВ СТИПЕНДІЯМИ ФІНАЛІСТІВ ПЕРШОГО ОНЛАЙН ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ З ПХУМСЕ

       Президент Спілки Тхеквондо України Володимир Цой відзначив піврічною стипендією та пам’ятними подарунками юних спортсменів, які вийшли в фінал Першого онлайн Чемпіонату Європи з Пхумсе. З огляду на карантин цьогорічні змагання проходили інтерактивно — із 4 по 10 травня. 

 Спортсмени київського клубу “Юніор”, члени Федерації Тхеквондо (ВТФ) міста Києва,  — Аліса Клейменова (7 років) та Євген Білявський (8 років) — стали фіналістами змагань серед пхумсеїстів зі всього світу. Аліса виборола бронзу серед дівчат, а Євген — посів 8-ме місце серед хлопчиків у категорії від 6 до 8 років. Усього в онлайн Чемпіонаті взяли участь понад 1200 спортсменів із 75 країн світу.  

 “Я надзвичайно радий, що такі маленькі тхеквондисти вже представляють Україну на міжнародному рівні та стають фіналістами серед перших і кращих. Ми пишаємось ними та бажаємо нових перемог”, — зазначив на нагородженні президент Спілки Тхеквондо України Володимир Цой.  

 Аліса та Євген отримали спортивні та розвиваючі подарунки, а також, за рішенням Володимира Цой, були відзначені спеціальними піврічними стипендіями. Щомісячну винагороду батьки юних спортсменів зможуть використати на підтримку та  розвиток  своїх дітей у тхеквондо. Юні учасники розповіли, що  загалом на зйомку відео для Першого онлайн Чемпіонату Європи з  пхумсе витратили три дні: хотілося представити найбільш якісний виступ.  

 “Я люблю тегуки та фрістайл. Існує багато ударів, блоків та рухів — всі не назву. Але я всюди та завжди їх повторюю: удома — чи на вулиці, зранку в душі — чи перед сном, аби навіть звук був правильний”, — розповів Євген Білявський.  

 “Мені подобаються різкість, швидкість та графіка. Я мрію відвідати Південну Корею, де народилося тхеквондо”, — поділилась Аліса Клейменова.  

 ФТК є колективним членом Спілки тхеквондо України. 

 Пхумсе  — комплекс атакуючої і захисної техніки тхеквондо, побудований на певній послідовності комбінації техніки рук і ніг, що передбачає під собою поєдинок з уявним супротивником. 

ВСI НОВИНИ

COVID-19 LIVE TAEKWONDO CHAMPIONSHIPS (27-30 ТРАВНЯ 2020)

З 27 по 30 травня будуть проводитись віртуальні змагання з пумсе «COVID-19 Live Taekwondo Championships».

ПЕРШИЙ ОНЛАЙН ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ З ПУМСЕ

10 травня закінчився пілотний онлайн чемпіонат Європи з пумсе «1st Online Daedo Open European Poomsae Championships». Змагання проходили у розділі традиційних пумсе для всіх вікових категорій.

КОМАНДА СТУ БЕРЕ УЧАСТЬ В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ОНЛАЙН ЧЕМПІОНАТІ З ПУМСЕ
Триває перший онлайн чемпіонат з пумсе «1st Online Daedo Open European Poomsae Championships»! Серед зареєстрованих спортсменів є представники з різних куточків світу.

ВIДКРИТИЙ ТУРНIР «KYIV OPEN POOMSAE»

26 жовтня відбувся відкритий турнір «Kyiv Open Poomsae»! Змагання проходили з традиційних пумсе та з фристайлу, серед усіх вікових категорій. Головною метою турніру був перегляд кандидатів до юнацької збірної команди з пумсе, а також впровадження системи визначення рейтингу спортсменів у класі А. Відбір здійснювали три тренери збірної СТУ з пумсе, які очолюють відповідні вікові категорії збірної команди, вони ж виконували і роль суддів змагань.
ЧЕРГОВИЙ УСПIХ УКРАЇНСЬКИХ ТХЕКВОНДИСТІВ У РОЗДІЛІ ПУМСЕ
Спортивну співдружність тхеквондо вже не здивуєш високими досягненнями українських майстрів пумсе. На їх рахунку – медалі чемпіонатів світу, Європи, Гімназіади. На цей раз переможну естафету продовжила юнацька збірна команда СТУ з пумсе. 12 жовтня наша команда взяла участь у міжнародному турнірі «12th Hungarian Open Poomsae» (м. Будапешт, Угорщина). У цьому році турнір відвідала рекордна кількість учасників – 200 спортсменів, які представили 35 команд з 12 країн. Команда СТУ у складі 7 чоловік завоювала 9 золотих, 7 срібних та 6 бронзових медалей. Щирі вітання спортсменам та їх наставникам!
ВІДКРИТИЙ ТУРНІР З ТХЕКВОНДО (WT) «ART-SPORT CUP»

6 жовтня в Одесі втретє пройшов відкритий турнір з тхеквондо (WT) «Art-Sport Cup» — домашній, затишний, теплий чемпіонат, як його назвали гості з Республіки Молдова та областей України. 

КУБОК ПОСЛА РЕСПУБЛIКИ КОРЕЯ 2019

  • Редактировать

У спортивному комплексі Київського політехнічного інституту 12 травня відбувся щорічний міжнародний дитячий турнір з тхеквондо «Кубок посла Республіки Корея в Україні». У церемонії відкриття взяв участь новий посол Республіки Корея Квон Кі Чан, для якого турнір став першим заходом на дипломатичній службі в Україні.

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР «BERLIN OPEN 2019»

28 квітня 2019 року у Берліні (Німеччина) відбувся міжнародний турнір «Berlin Open 2019». Змагання проводились у розділах керугі та пумсе для всіх вікових категорій, включаючи деф- та паратхеквондо. Спілку тхеквондо України на міжнародній арені, за підтримки президента Спілки Володимира Цой, представила команда у складі 26 учасників у різних вікових та вагових категоріях. Наші спортсмени гідно представили Україну на змаганнях, посівши дев’яте командне місце серед 95 команд (4 золота, 2 срібла, 5 бронз).
Щирі вітання спортсменам та їх наставникам!

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР З ПУМСЕ  «GERMAN OPEN POOMSE 2019»

9-10 лютого 2019 року в Гамбург відбувся найбільший в Європі міжнародний турнір з пумсе «German Open Poomsae 2019». У турнірі взяли участь близько 400 спортсменів, які представляли 47 команд з 18 країн. Брали участь всі найсильніші спортсмени Європи. У перший день турніру змагалися дорослі спортсмени, а в другій — юніори, кадети і юнаки.

CПОНСОРИ ТА ПАРТНЕРИ

       ©2019 СПІЛКА ТХЕКВОНДО УКРАЇНИ