У КИЄВІ ВІДБУВСЯ 5-Й ЮВІЛЕЙНИЙ ВІДКРИТИЙ ТУРНІР З ТХЕКВОНДО KYIV OPEN

         У столичному СК “Венето-спорт” 13 листопада пройшов відкритий турнір з тхеквондо Kyiv Open. В змаганнях у розділі керугі прийняли участь близько 200 спортсменів з п‘яти областей України та Республіки Молдова. 

У турнірі взяли участь Київ, Київська, Одеська, Вінницька та Дніпропетровська області. Їх представляли команди та спортивні клуби ДЮСШ 3 “Спартак”, м. Київ; “Дунаміс”, Київська область; Команда Одеської обласної федерації; Команда Вінницької обласної федерації; клуб “Сильна нація”, м. Київ.

З Республіки Молдова змагання відвідало 34 спортсмени. 

Організатори події Громадська спілка “Спілка тхеквондо України” (далі — СТУ, прим.ред.), Громадська організація “Федерація тхеквондо (ВТФ) міста Києва”, ТОВ «UTP» (Ukraine Taekwondo Promotion) забезпечили дотримання всіх норм безпеки в умовах національного карантину. Турнір проходив без глядачів.

Генеральний партнер Kyiv Open 2020 – Samsung Electronics Україна. 

Церемонію відкриття відвідали віце-президенти СТУ Сергій Кіпоренко, Артур Седракян, Олександр Орловський. 

“Мотивація спортсмена – це змагання. Коли немає змагань, він починає хандрити та думати: “Навіщо воно мені потрібно?”. Саме турнір такого рівню дає можливість встряхнутися спортсмену. Тому всі ті, хто дійсно прагне розвитку сили, духу, честі,- сьогодні тут ,” — зазначив віце-президент СТУ Сергій Кіпоренко.

За перші місця боролися тхеквондисти від 6 років у 6-и вікових категоріях. 

  • діти (2014-2013 р.н.) 
  • молодші юнаки (2012-2011 р.н.)
  • юнаки (2010-2009 р.н.)
  • кадети (2008-2006 р.н.) 
  • юніори (2005-2003 р.н.) 
  • дорослі чоловіки (2002 р.н. та раніше)

Змагання на 3-х даянгах проходили під керівництвом 16 суддів. Головний суддя – Тамара Талах, м. Київ (суддя міжнародної категорії).

За результатами турніру між переможцями Kyiv Open було розподілено 48 золотих медалей, 48 – срібних та 47 – бронзових, відповідно до вікових категорій. Усі призери отримали подарунки від спонсорів турніру.

“Пандемія похитнула рівень тхеквондо у всьому світі. Ми дуже вдячні за можливість приїхати до Києва та виступити. В нас у Молдавії не проводять турнірів, все заборонено, тому ми із задоволенням приїхали на Kyiv Open, незважаючи на всі труднощі та вимоги через карантин, які ми подолали”, — поділився Ігор Дмитрук, тренер з тхеквондо, Республіка Молдова. 

Для довідки

Відкритий турнір з тхеквондо Kyiv Open починає історію з 2013 року. За час існування в змаганнях взяли участь більше 1200 спортсменів зі всіх областей України, а також Вірменії, Азербайджану, Молдови та Білорусі. У різні роки свято спорту відвідали президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, посол Республіки Корея Кім Ин-Цжун (2013) та консули посольства Республіки Корея в Україні, президент Samsung Ukraine, представники КМДА, головні тренери Федерації тхеквондо Іспанії.

ВСI НОВИНИ

COVID-19 LIVE TAEKWONDO CHAMPIONSHIPS (27-30 ТРАВНЯ 2020)

З 27 по 30 травня будуть проводитись віртуальні змагання з пумсе «COVID-19 Live Taekwondo Championships».

ПЕРШИЙ ОНЛАЙН ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ З ПУМСЕ

10 травня закінчився пілотний онлайн чемпіонат Європи з пумсе «1st Online Daedo Open European Poomsae Championships». Змагання проходили у розділі традиційних пумсе для всіх вікових категорій.

КОМАНДА СТУ БЕРЕ УЧАСТЬ В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ОНЛАЙН ЧЕМПІОНАТІ З ПУМСЕ
Триває перший онлайн чемпіонат з пумсе «1st Online Daedo Open European Poomsae Championships»! Серед зареєстрованих спортсменів є представники з різних куточків світу.

ВIДКРИТИЙ ТУРНIР «KYIV OPEN POOMSAE»

26 жовтня відбувся відкритий турнір «Kyiv Open Poomsae»! Змагання проходили з традиційних пумсе та з фристайлу, серед усіх вікових категорій. Головною метою турніру був перегляд кандидатів до юнацької збірної команди з пумсе, а також впровадження системи визначення рейтингу спортсменів у класі А. Відбір здійснювали три тренери збірної СТУ з пумсе, які очолюють відповідні вікові категорії збірної команди, вони ж виконували і роль суддів змагань.
ЧЕРГОВИЙ УСПIХ УКРАЇНСЬКИХ ТХЕКВОНДИСТІВ У РОЗДІЛІ ПУМСЕ
Спортивну співдружність тхеквондо вже не здивуєш високими досягненнями українських майстрів пумсе. На їх рахунку – медалі чемпіонатів світу, Європи, Гімназіади. На цей раз переможну естафету продовжила юнацька збірна команда СТУ з пумсе. 12 жовтня наша команда взяла участь у міжнародному турнірі «12th Hungarian Open Poomsae» (м. Будапешт, Угорщина). У цьому році турнір відвідала рекордна кількість учасників – 200 спортсменів, які представили 35 команд з 12 країн. Команда СТУ у складі 7 чоловік завоювала 9 золотих, 7 срібних та 6 бронзових медалей. Щирі вітання спортсменам та їх наставникам!
ВІДКРИТИЙ ТУРНІР З ТХЕКВОНДО (WT) «ART-SPORT CUP»

6 жовтня в Одесі втретє пройшов відкритий турнір з тхеквондо (WT) «Art-Sport Cup» — домашній, затишний, теплий чемпіонат, як його назвали гості з Республіки Молдова та областей України. 

КУБОК ПОСЛА РЕСПУБЛIКИ КОРЕЯ 2019

  • Редактировать

У спортивному комплексі Київського політехнічного інституту 12 травня відбувся щорічний міжнародний дитячий турнір з тхеквондо «Кубок посла Республіки Корея в Україні». У церемонії відкриття взяв участь новий посол Республіки Корея Квон Кі Чан, для якого турнір став першим заходом на дипломатичній службі в Україні.

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР «BERLIN OPEN 2019»

28 квітня 2019 року у Берліні (Німеччина) відбувся міжнародний турнір «Berlin Open 2019». Змагання проводились у розділах керугі та пумсе для всіх вікових категорій, включаючи деф- та паратхеквондо. Спілку тхеквондо України на міжнародній арені, за підтримки президента Спілки Володимира Цой, представила команда у складі 26 учасників у різних вікових та вагових категоріях. Наші спортсмени гідно представили Україну на змаганнях, посівши дев’яте командне місце серед 95 команд (4 золота, 2 срібла, 5 бронз).
Щирі вітання спортсменам та їх наставникам!

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР З ПУМСЕ  «GERMAN OPEN POOMSE 2019»

9-10 лютого 2019 року в Гамбург відбувся найбільший в Європі міжнародний турнір з пумсе «German Open Poomsae 2019». У турнірі взяли участь близько 400 спортсменів, які представляли 47 команд з 18 країн. Брали участь всі найсильніші спортсмени Європи. У перший день турніру змагалися дорослі спортсмени, а в другій — юніори, кадети і юнаки.

CПОНСОРИ ТА ПАРТНЕРИ

       ©2019 СПІЛКА ТХЕКВОНДО УКРАЇНИ