«ФЕДЕРАЦІЯ ТХЕКВОНДО УКРАЇНИ» ТА ЇЇ ПРЕЗИДЕНТ ЛЕСИК САМАНДЖИЯ НЕСТИМУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НАКЛЕП ТА БРЕХНЮ — РІШЕННЯ СУДУ

          4 грудня оприлюднено рішення Дзержинського районного суду м. Харкова, яким було ухвалено позов президента Громадської спілки «Спілка тхеквондо України» Володимира Цоя у справі про захист честі, гідності та ділової репутації, стягнення моральної шкоди. Інформацію, поширену на офіційному сайті Громадської організації «Федерація тхеквондо (ВТФ) України» та у інтернет-виданні «Восточний Дозор», визнано недостовірною та такою, що порушує особисті немайнові права. 

Міністерство культури, молоді та спорту України 25 листопада 2019 року позбавило ГО «Федерація тхеквондо (ВТФ) України» статусу національної федерації. Після цього президент організації Лесик Саманджия почав інформаційну атаку проти президента ГС «Спілка тхеквондо України» Володимира Цоя , власне спілки та ТОВ «Юкрейн Тхеквондо Промоушн».  

Так, на офіційному сайті ГО «Федерація тхеквондо (ВТФ) України» вийшов допис «Тхеквондо в Україні під загрозою», а в інтернет-виданні «Восточний Дозор» — стаття «Спортсмены сообщают о давлении со стороны чиновников и бизнес-структур». Обидва матеріали містили неправдиву інформацію та принижували честь, гідність та ділову репутацію Володимира Цоя, ГС «Спілка тхеквондо України» та ТОВ «Юкрейн Тхеквондо Промоушн». Жодне ствердження, використане проти вище згаданих сторін не відповідало дійсності та не мало доказів. Крім того, недостовірні та принижуючі матеріали було опубліковано у вільному доступі в мережі Інтернет, де вони могли поширюватись та цитуватись. 

За рішенням Дзержинського районного суду м. Харкова від 18 листопада 2020 року поширена інформація на адресу Володимира Цоя, ГС «Спілка тхеквондо України»  та ТОВ «Юкрейн Тхеквондо Промоушн» була визнана недостовірною та такою, що порушує особисті немайнові права. Суд зобов’язав ГО «Федерація тхеквондо (ВТФ) України» та головного редактора інтернет-видання «Восточний Дозор» Ростислава Касьяненко спростувати поширену недостовірну інформацію з дня набуття рішенням законної сили. 

ВСI НОВИНИ

CПОНСОРИ ТА ПАРТНЕРИ

       ©2019 СПІЛКА ТХЕКВОНДО УКРАЇНИ