У СТОЛИЦІ ВІДБУДЕТЬСЯ ВІДКРИТИЙ ТУРНІР З ТХЕКВОНДО KYIV OPEN CUP

         Відкритий Кубок міста Києва з тхеквондо (WT) «Kyiv Open Cup» пройде 22-23 травня у спортивному комплексі НТУУ «КПІ», корпус 24 (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, вул. Верхньоключова, 1/26). Очікується до 300 спортсменів з усіх куточків України та спортивні делегації з Молдови та Вірменії. Організатори гарантують дотримання всіх норм безпеки, відповідно до вимог адаптивного карантину.

Онлайн-трансляція для глядачів та вболівальників проходитиме на Youtube-каналі Xsport за посиланням: https://www.youtube.com/c/xsportua

Змагання відбудуться в розділах керугі та пумсе. За перемогу боротимуться спортсмени в 6 вікових категоріях від 6 до 30+  років:

  • діти (2015-2014 р.н.), спортивна кваліфікація не нижче 10 купу,
  • молодші юнаки (2013-2012 р.н.), спортивна кваліфікація не нижче 9 купу,
  • юнаки (2011-2010 р.н.), спортивна кваліфікація не нижче 8 купу,
  • кадети (2009-2007 р.н.), спортивна кваліфікація не нижче 7 купу,
  • юніори (2006-2004 р.н.), спортивна кваліфікація не нижче 6 купу; купу.
  • дорослі (2003 р.н. та раніше), спортивна кваліфікація не нижче 5 купу.

Реєстрація на турнір буде проводитись на сайті kihapp.com

Окремі трансляції буде організовано на офіційній сторінці Федерації тхеквондо (ВТФ) міста Києва у Facebook.

Головною метою турніру є популяризація тхеквондо як олімпійського виду спорту та філософії, а також виховання всебічного гармонійного розвитку і фізичного вдосконалення дітей та молоді.

Організатори події: Громадська організація “Федерація тхеквондо (ВТФ) міста Києва”, Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської Міської Ради (КМДА).

Початок змагань 22 травня о 9:00

Контактний e-mail організаторів турніру: kievtaekwondo@ukr.net

Для довідки

Відкритий турнір з тхеквондо Kyiv Open починає історію з 2013 року. За час існування в змаганнях взяли участь  більше 1500 спортсменів зі всіх областей України, а також Вірменії, Азербайджану, Молдови та Білорусі. У різні роки свято спорту відвідали президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, посол Республіки Корея Кім Ин-Цжун (2013) та консули посольства Республіки Корея в Україні, президент Samsung Ukraine, представники КМДА, головні тренери Федерації тхеквондо Іспанії.

ВСI НОВИНИ

CПОНСОРИ ТА ПАРТНЕРИ

       ©2019 СПІЛКА ТХЕКВОНДО УКРАЇНИ