У СТОЛИЦІ ПРОЙШОВ ВІДКРИТИЙ ТУРНІР З ТХЕКВОНДО KYIV OPEN CUP. УПЕРШЕ В УКРАЇНІ В ЗМАГАННЯХ З ПУМСЕ ВИКОРИСТОВУВАЛАСЯ СУДДІВСЬКА СИСТЕМА МІЖНАРОДНОГО РІВНЯ KPNP

         Відкритий Кубок міста Києва з тхеквондо (WT) «Kyiv Open Cup» пройшов 22-23 травня у спортивному комплексі НТУУ «КПІ». Турнір відвідало понад 200 спортсменів з усіх куточків України та спортивна делегація з Республіки Молдови. Організаторами події виступили Громадська організація “Федерація тхеквондо (ВТФ) міста Києва” та Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської Міської Ради (КМДА).

У рамках Kyiv Open Cup було розіграно 54 комплекти нагород у змаганнях з пумсе (традиційні та фрістайл) та 39 комплектів нагород у змаганнях з керугі.  
За підсумками турніру перше місце виборола команда ДЮСШ-3, КМ ФСТ «Спартак» м. Київ, друге місце отримала Вінницька обласна федерація тхеквондо ВТФ, третьою стала збірна команда з м. Одеса.

Змагання проходили в розділах керугі (поєдинкові змагання) та пумсе (показові виступи). За перемогу боролися спортсмени в 6 вікових категоріях від 6 до 30+ років:

·          діти (2015-2014 р.н.), спортивна кваліфікація не нижче 10 купу,
·          молодші юнаки (2013-2012 р.н.), спортивна кваліфікація не нижче 9 купу,
·          юнаки (2011-2010 р.н.), спортивна кваліфікація не нижче 8 купу,
·          кадети (2009-2007 р.н.), спортивна кваліфікація не нижче 7 купу,
·          юніори (2006-2004 р.н.), спортивна кваліфікація не нижче 6 купу;
·          дорослі (2003 р.н. та раніше), спортивна кваліфікація не нижче 5 купу.

Вперше в Україні на турнірі «KYIV OPEN CUP» змагання в розділі пумсе проходили з використанням суддівської системи KPNP (POOMSAE SCORING SYSTEM). Це офіційна система проведення змагань з підрахунку балів для тхеквондо в розділі пумсе, яка визнана Всесвітньою федерацією тхеквондо.

Дана система є однією з кращих в світі, що дозволяє суддям швидко і чітко оцінювати спортсменів з мінімальною затратою часу. На сьогоднішній день суддівська система KPNP активно використовується на чемпіонатах світу з пумсе. З такою системою оцінювання змагань українські тхеквондисти, тренери та судді отримали можливість вийти на інший рівень підготовки, що дозволить в майбутнім конкурувати з лідерами в розділі пумсе світового рівня.

Турнір із тхеквондо Kyiv Open відбувається в столиці вшосте. Головною метою є популяризація тхеквондо як олімпійського виду спорту та філософії, а також виховання всебічного гармонійного розвитку і фізичного вдосконалення дітей та молоді.

Генеральним партнером турніру незмінно виступає компанія Samsung Electronics Україна.

Для довідки

Відкритий турнір з тхеквондо Kyiv Open починає історію з 2013 року. За час існування в змаганнях взяли участь більше 1500 спортсменів зі всіх областей України, а також Вірменії, Азербайджану, Молдови та Білорусі. У різні роки свято спорту відвідали президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, посол Республіки Корея Кім Ин-Цжун (2013) та консули посольства Республіки Корея в Україні, президент Samsung Ukraine, представники КМДА, головні тренери Федерації тхеквондо Іспанії.

Контакти для преси: Хала Мар’яна +380966575366, khala@mtigroup.ua

 

ВСI НОВИНИ

CПОНСОРИ ТА ПАРТНЕРИ

       ©2019 СПІЛКА ТХЕКВОНДО УКРАЇНИ