GCS INTERNATIONAL ТА WORLD CTU ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ЩОДО СПРИЯННЯ МИРУ У ВСЬОМУ СВІТІ

         15 липня у штаб-квартирі World Taekwondo в Сеулі (Південна Корея) Global Common Society (GCS) International (неурядовий суспільний рух, спрямований на побудову духовно красивого, матеріально забезпеченого та корисного суспільства) та Світовий союз дитячого тхеквондо (World Children Taekwondo Union або World CTU), офіційним представником якого в Україні є «Спілка тхеквондо України», підписали меморандум про сприяння світовому миру через рух GCS та тхеквондо.

У меморандумі зазначається, що дві організації співпрацюватимуть для спільної організації освітніх, культурних, сервісних та спортивних бізнес-проектів та заходів, пов’язаних з рухом GCS та тхеквондо, на основі взаємної поваги та довіри. Обидві сторони також домовились використовувати надходження від вищезазначених заходів для підтримки тих, хто потребує, та біженців у країнах, що розвиваються.

У церемонії підписання взяли участь: президент GCS International та World Taekwondo д-р Чунгвон Чоу, президент World CTU д-р Пак Су-нам, член правління GCS International проф. Кім До-кюн, пан Лі Донг-суп, співголова китайського підрозділу GCS International в Макао та генеральний секретар GCS International д-р Сок Чже Кан.

У своїй промові д-р Чоу зауважив: «Підписанням цього меморандуму про взаєморозуміння я бажаю, щоб члени World CTU стали краще розуміти рух GCS і важливість миру у всьому світі та служіння людству. Я сподіваюся, що обидві сторони значною мірою допоможуть в розширенні прав та можливостей слабких та біженців у всьому світі.»

Д-р Пак зазначив: «Я радий підписати меморандум про взаєморозуміння з GCS International, очолюваним д-ром Чоу, і World CTU зробить все можливе, щоб сприяти просуванню дитячого тхеквондо та миру у всьому світі.»

Для довідки:

GCS International започаткований у 1979 році в Сеулі покійним д-ром Чоу Йон Сіком, засновником Університету Кьон Хі та проголосником Міжнародного дня миру ООН (https://www.devex.com/organizations/global-common-society-international-gcs-international-46886).

World CTU заснований у 2010 році у Німеччині д-ром Пак Су-намом, включає 55 країн-членів (http://worldctu.com/).

ВСI НОВИНИ

CПОНСОРИ ТА ПАРТНЕРИ

       ©2019 СПІЛКА ТХЕКВОНДО УКРАЇНИ