МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР З ПУМСЕ  «GERMAN OPEN POOMSAE 2019»

         9-10 лютого 2019 року у місті Гамбург відбувся найбільший в Європі міжнародний турнір з пумсе «German Open Poomsae 2019». У турнірі взяли участь близько 400 спортсменів, які представляли 47 команд з 18 країн. Брали участь всі найсильніші спортсмени Європи.
              У перший день турніру змагалися дорослі спортсмени, а в другій — юніори, кадети і юнаки. Збірна команда СТУ з пумсе була представлена п’ятьма дорослими спортсменами, юніоркою, кадетом і трьома юнаками. Всі спортсмени збірної команди СТУ стали призерами змагань, завоювавши в цілому 5 золотих, 8 срібних та 4 бронзові медалі:Світлана Лобанова (Харків) — 1 золото , 1 срібло, 1 бронза.

Олександр Гущин (Київ) — 1 золото і 1 срібло.
Олександр Орловський (Київ) — 1 золото.
Ігор Лапін (Харків) — 1 золото.
Наталя Лапіна (Харків) — 1 золото.
Злата Котомкіна (Київ) — 1 срібло і 1 бронза .
Марк Дворецький (Київ) — 2 срібла.
Євген Капустинський (Київ) — 1 срібло і 1 бронза.
Маргарита Дворецька (Київ) — 1 срібло, 1 бронза.
Богдан Калиниченко (Київ) — 1 срібло.

           Всі дорослі спортсмени підтвердили високий міжнародний рівень свого спортивної майстерності. Злата Котомкіна, Богдан Калиниченко і наші юні спортсмени також показали хороші спортивні результати і набули безцінний змагальний досвід.Таким чином, на початок поточного року в скарбничці збірної команди СТУ з пумсе 8 золотих, 10 срібних і 4 бронзових нагороди. Керівництво СТУ вітає спортсменів і їх тренерів, Орловського Олександра Павловича і Валерія Андрієвського, з цими заслуженими перемогами і бажає подальших досягнень!

ВСI НОВИНИ

КУБОК ПОСЛА РЕСПУБЛIКИ КОРЕЯ 2019

  • Редактировать

У спортивному комплексі Київського політехнічного інституту 12 травня відбувся щорічний міжнародний дитячий турнір з тхеквондо «Кубок посла Республіки Корея в Україні». У церемонії відкриття взяв участь новий посол Республіки Корея Квон Кі Чан, для якого турнір став першим заходом на дипломатичній службі в Україні.

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР «BERLIN OPEN 2019»

28 квітня 2019 року у Берліні (Німеччина) відбувся міжнародний турнір «Berlin Open 2019». Змагання проводились у розділах керугі та пумсе для всіх вікових категорій, включаючи деф- та паратхеквондо. Спілку тхеквондо України на міжнародній арені, за підтримки президента Спілки Володимира Цой, представила команда у складі 26 учасників у різних вікових та вагових категоріях. Наші спортсмени гідно представили Україну на змаганнях, посівши дев’яте командне місце серед 95 команд (4 золота, 2 срібла, 5 бронз).
Щирі вітання спортсменам та їх наставникам!

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР З ПУМСЕ  «GERMAN OPEN POOMSE 2019»

9-10 лютого 2019 року в Гамбург відбувся найбільший в Європі міжнародний турнір з пумсе «German Open Poomsae 2019». У турнірі взяли участь близько 400 спортсменів, які представляли 47 команд з 18 країн. Брали участь всі найсильніші спортсмени Європи. У перший день турніру змагалися дорослі спортсмени, а в другій — юніори, кадети і юнаки.

CПОНСОРИ ТА ПАРТНЕРИ

       ©2019 СПІЛКА ТХЕКВОНДО УКРАЇНИ