КУБОК ПОСЛА РЕСПУБЛIКИ КОРЕЯ 2019

  • Редактировать

На змагання зібралося понад 200 учасників турніру.
У спортивному комплексі Київського політехнічного інституту 12 травня відбувся щорічний міжнародний дитячий турнір з тхеквондо «Кубок посла Республіки Корея». У церемонії відкриття взяв участь новий посол Республіки Корея Квон Кі Чан, для якого турнір став першим заходом на дипломатичній службі в Україні.

«Я прибув тільки вчора ввечері і це велика честь привітати вас на відкритті турніру Кубок посла Республіки Корея. Тож не дивно, що тхеквондо набирає популярність у всьому світі. Корейське бойове мистецтво з’явилося понад 2000 років тому, стало олімпійським видом спорту і завжди мало в основі духовне тренування і техніку самооборони. Його люблять в 205 країнах світу більше 85 млн. чоловік, і сьогодні тхеквондо — це міст, який з’єднує Корею і України в галузі культури і спорту», — зазначив посол Республіки Корея Квон Кі Чан в своїй вітальній промові.

На відкритті турніру виступив президент Національного олімпійського комітету України, олімпійський чемпіон Сергій Бубка, депутат Верховної Ради України Сергій Тарута, заступник міністра освіти і науки України Роман Греба, радник міністра молоді і спорту Володимир Ширай, директор департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради Вадим Гутцайт.

«Мені приємно, що в українського тхеквондо дуже яскраві досягнення. Я вдячний пану послу за те, що він почав свою дипломатичну місію саме з підтримки цього турніру. Ми хочемо продовжувати цю традицію, щоб і далі виховувати нових олімпійських зірок, чемпіонів Європи, світу та прославляти нашу країну. Я впевнений, що ці змагання стануть великим кроком в їх спортивній кар’єрі. Я також хочу подякувати за розвиток спорту і олімпійського руху нашого всесвітнього партнера — компанію Samsung і її президента — пана Десонг Ра, а також президента Союзу тхеквондо України Володимира Цой», — сказав Сергій Бубка.

У турнірі взяли участь понад 200 спортсменів з 10 областей України, а також представники Федерації тхеквондо Вірменії в вікових категоріях від 6 до 14 років.

«З кожним роком ми масштабується: залучаємо нових партнерів і друзів турніру. Тхеквондо — це не просто фізична активність і прийоми самооборони, це філософія і духовна система цінностей: повага, сила духу, справедливість, стійкість і витривалість. І якщо виховувати ці якості в дітях через спорт з самого раннього дитинства, я думаю, ми виховаємо здорове, сильне і мудре покоління українців», — звернувся до гостей турніру президент Союзу тхеквондо України Володимир Цой.

За результатами турніру 52 спортсмена були нагороджені золотими медалями, 52 взяли срібло і 56 поїхали з бронзою. Серед 16 команд перше місце у київського спортклубу «Юніор», друге — у Харкова — клуб КДЮСШХТЗ і третє місце посіла ДЮСШ з села Кривче, Тернопільської області.

Щорічний турнір проводиться в Києві з 2015 року. Його організаторами є Посольство Республіки Корея в Україні, Федерація тхеквондо міста Київ, Ukraine Taekwondo Promotion, Союз тхеквондо України.

ВСI НОВИНИ

КУБОК ПОСЛА РЕСПУБЛIКИ КОРЕЯ 2019

  • Редактировать

У спортивному комплексі Київського політехнічного інституту 12 травня відбувся щорічний міжнародний дитячий турнір з тхеквондо «Кубок посла Республіки Корея в Україні». У церемонії відкриття взяв участь новий посол Республіки Корея Квон Кі Чан, для якого турнір став першим заходом на дипломатичній службі в Україні.

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР «BERLIN OPEN 2019»

28 квітня 2019 року у Берліні (Німеччина) відбувся міжнародний турнір «Berlin Open 2019». Змагання проводились у розділах керугі та пумсе для всіх вікових категорій, включаючи деф- та паратхеквондо. Спілку тхеквондо України на міжнародній арені, за підтримки президента Спілки Володимира Цой, представила команда у складі 26 учасників у різних вікових та вагових категоріях. Наші спортсмени гідно представили Україну на змаганнях, посівши дев’яте командне місце серед 95 команд (4 золота, 2 срібла, 5 бронз).
Щирі вітання спортсменам та їх наставникам!

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР З ПУМСЕ  «GERMAN OPEN POOMSE 2019»

9-10 лютого 2019 року в Гамбург відбувся найбільший в Європі міжнародний турнір з пумсе «German Open Poomsae 2019». У турнірі взяли участь близько 400 спортсменів, які представляли 47 команд з 18 країн. Брали участь всі найсильніші спортсмени Європи. У перший день турніру змагалися дорослі спортсмени, а в другій — юніори, кадети і юнаки.

CПОНСОРИ ТА ПАРТНЕРИ

       ©2019 СПІЛКА ТХЕКВОНДО УКРАЇНИ