ВIДКРИТИЙ ТУРНIР «KYIV OPEN POOMSAE»

      26 жовтня відбувся відкритий турнір «Kyiv Open Poomsae»! Змагання проходили з традиційних пумсе та з фристайлу, серед усіх вікових категорій. Головною метою турніру був перегляд кандидатів до юнацької збірної команди з пумсе, а також впровадження системи визначення рейтингу спортсменів у класі А. Відбір здійснювали три тренери збірної СТУ з пумсе, які очолюють
відповідні вікові категорії збірної команди, вони ж виконували і роль суддів змагань.
       У турнірі взяли участь більше 50 спортсменів у віці від 7 до 14 років та близько 10 дорослих спортсменів, яких в Україні одиниці.Всі учасники показали гідний рівень. Особливо порадували своєю майстерністю спортсмени Вінницької та Одеської областей.
       Серед дітей у віці 7-9 років було відібрано кілька «зірочок», які, за умови правильної підготовки, незабаром можуть досягти міжнародного рівня. Тому, з метою стандартизації тренувального процесу, СТУ буде проводити 16-17 листопада безкоштовний учбово-тренувальний збір для спортсменів та безкоштовний методичний семінар для тренерів та суддів України, незалежно від федераційної приналежності (чекаємо на ваші заявки, наша пошта: utu_wt@ukr.net).

ВСI НОВИНИ

КУБОК ПОСЛА РЕСПУБЛIКИ КОРЕЯ 2019

  • Редактировать

У спортивному комплексі Київського політехнічного інституту 12 травня відбувся щорічний міжнародний дитячий турнір з тхеквондо «Кубок посла Республіки Корея в Україні». У церемонії відкриття взяв участь новий посол Республіки Корея Квон Кі Чан, для якого турнір став першим заходом на дипломатичній службі в Україні.

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР «BERLIN OPEN 2019»

28 квітня 2019 року у Берліні (Німеччина) відбувся міжнародний турнір «Berlin Open 2019». Змагання проводились у розділах керугі та пумсе для всіх вікових категорій, включаючи деф- та паратхеквондо. Спілку тхеквондо України на міжнародній арені, за підтримки президента Спілки Володимира Цой, представила команда у складі 26 учасників у різних вікових та вагових категоріях. Наші спортсмени гідно представили Україну на змаганнях, посівши дев’яте командне місце серед 95 команд (4 золота, 2 срібла, 5 бронз).
Щирі вітання спортсменам та їх наставникам!

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР З ПУМСЕ  «GERMAN OPEN POOMSE 2019»

9-10 лютого 2019 року в Гамбург відбувся найбільший в Європі міжнародний турнір з пумсе «German Open Poomsae 2019». У турнірі взяли участь близько 400 спортсменів, які представляли 47 команд з 18 країн. Брали участь всі найсильніші спортсмени Європи. У перший день турніру змагалися дорослі спортсмени, а в другій — юніори, кадети і юнаки.

CПОНСОРИ ТА ПАРТНЕРИ

       ©2019 СПІЛКА ТХЕКВОНДО УКРАЇНИ